Historie výroby prodejních stánků


V roce 2006 jsme začali s výrobou farmářských prodejních stánků s dřevěnou konstrukcí. Podnikání jsme zahájili na základě živnostenského oprávnění pod jménem Roman Beránek.

Byli jsme osloveni Městem Terezín, pro které jsme navrhli a vyrobili jedny z prvních dobových stánků a město je užívá doposud pro pořádání historických Jozefinských slavností.

Image
Image

Stánky prošly menší konstrukční změnou a tento vzhled a provedení jsme si nechali patentovat (ochrana proti nekalé soutěži/kopírování).

Image
Image
Image

V roce 2007 jsme podle vzoru stánků s dřevěnou konstrukcí navrhli a vyrobili stánky s konstrukcí kovovou. Stánky jsou konstrukčně a vzhledově stejné. Avšak dřevěná konstrukce se při montáži musí šroubovat, naproti tomu kovová konstrukce se montuje snadným zasouváním dílů do sebe.

Image
Image

Dále jsme vyráběli stánky s kombinací dřevo-kov, ale z praktických důvodů jsme od této výroby upustili, stánek byl již překombinovaný.

Image
Image

Od roku 2016 nadále vyrábíme stánky již jako společnost s ručením omezeným pod obchodním jménem Bizon-Stany, s. r. o.

Varování před zkopírovanými plagiáty !!!


V roce 2014 začala naší výrobu kopírovat konkurenční firma. Jedná se o kopírování výroby kovových stánků a následného webového obsahu (popisky, texty,  fotografie).

O to víc smutnější celá tato skutečnost je díky faktu, že touto "konkurencí" se bohužel stala část mé nevlastní rodiny. Obrazové materiály, které např. uvádějí na svém webu, vznikly na zahradě našeho rodinného domu.

Tuto informaci zde uvádíme pro objasnění vám zákazníkům v reakci na lživé prohlášení výše zmíněné firmy a rozhodně zůstáváme nad věcí! 🙂

Díky našemu  upřímnému individuálnímu přístupu, originální výrobě podložené více než 15-letou zkušeností a praxí, díky níž vám můžeme dnes nabídnout tak širokou škálu produktů, se i nadále těšíme vaší velké oblibě, což nás stále žene dopředu i přes podobné nepříjemnosti. Věříme a pevně doufáme, že čas náš upřímný a poctivý přístup brzy potvrdí.

Děkuji
Roman Beránek, majitel.

 


Nyní jsme pro vás připravili nový párty stánek, který se stává stále více populárním.

Image
Image
Image

Pro bližší info nás kontaktujte kdykoliv!


Kontaktujte nás